Portret fotografia zwierząt

Zdjęcie zwierząt i ich włascicieli w Pile

* Fotografia portretowa zwierząt domowych

* zdjęcie psa

* zdjęcie kota

* zdjęcie królika

* zdjęcia pupila

* zdjęcia konia

* Sesja zdjęciowa ze zwierzętami na szkle


Ze względu na wiele kierowanych do mnie pytań w sprawie wykonania zdjęć Waszych domowych pupili postanowiłem uruchomić też i taka opcję, czyli fotografia domowych Waszych zwierząt w Pile. Wiem, że wszyscy szanujemy, kochamy i dbamy o nasze domowe zwierzaki. Wiem, że takie zdjęcia są i będą Waszą pamiątką. Fotografia zwierząt tych mniejszych jest typowo portretową fotografią wykonywaną w większości w studio fotograficznym. Więc zapraszam na sesję zdjęciową z psem lub sesja zdjęciowa z kotemchoć nie tylko. Jedynie w dni cieplejsze jest możliwość na wybiegu. Te nieco większe będą fotografowane w plenerze w efektownym wybranym miejscu. Zdjęcia mogą być pozowane w ruchu szalone nawet z fotomontażem. Wszystko zależy od charakteru zwierzęcia.

W celu umówienia się na sesję proszę dzwonić rezerwować wygodne terminy

* Dzwoń zapraszam - 574 505 875 lub wysłać mi wiadomość


Zapraszamy po wcześniejszym umówieniu się do studia fotograficznego na nowy adres ul.Rodakowskiego 90B.


Fotografia zwierząt domowych w Pile


* ZERKNIJ KONIECZNIE WŁAŚNIE TU I WYBIERZ OPRAWĘ SWOICH ZDJĘĆ - ZAPYTAJ O CENĘ
* ZOBACZ PIEKNE OPRAWY FOTOOBRAZÓW

WYBIERZ PAKIET ZDJĘĆ na jaki masz ochotę. Ilość zdjęć w tym mojej pracy przy obróbce generuje koszt. Zapraszam • Cennik sesji MINI - 250 zł brutto W ramach pakietu 250 zł zdjęcia wykonane są w studio lub plenerze i otrzymują Państwo :
  Sesja swojego zwierzaczka w ilości 4 zdjęć
 • Cennik sesji STANDARD - 370 zł brutto W ramach pakietu 370zł zdjęcia wykonane są w studio lub plenerze i otrzymują Państwo :
  Sesja swojego zwierzaczka w ilości 6 zdjęć
 • Cennik sesji PREMIUM - 600 zł brutto W ramach pakietu 600 zł zdjęcia wykonane są w studio lub plenerze i otrzymują Państwo :
  Sesja swojego zwierzaczka w ilości 10 zdjęć
 • * Wszystkie wykonane zdjęcia wykonane poddane są starannej obróbce graficznej także retuszowi oraz nadanie całości klimatu w najlepszych programach do obróbki zdjęć Photoshop 2023, Capture One 21, Exposure X6.

 • Możliwość dokupienia kolejnego zrobionego i obrobionego graficznie zdjęcia plus 42zł brutto. Dojazd do klienta w obrębie piły gratis. Zdjęcia wysyłamy elektronicznie bez straty jakości w pełnej potrzebnej rozdzielczości na nasz tajny serwer. Możliwość zamówienia odbitek dowolnej wielkości oraz drukowania pięknych oprawionych fotoalbumów i fotoksiążek.

  Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny są

  CENNIK pozostałych usług i produktów  Zdjęcia zwierząt na szkle. Zdjęcia psa i kota. Zdjęcia ze zwierzętami Piła. Sesja ze zwierzętami Piła.
  fotografia mojego psa
  Zdjęcia zwierząt na szkle. Zdjęcia psa i kota, królika, chomika, konia. Zdjęcia ze zwierzętami Piła. Sesja ze zwierzętami Piła.
  zdjęcie psa w Pile
  zdjęcie kota Piła
  kotek piła zdjecie
  portret_kota zdjęcia kota, Sesja ze zwierzątami
  zdjęcie mojego psa
  zdjecia z koniem, portret konia. Sesja ze zwierzątami


  sesja kogutem , sejs z kórą, zdjęcia ze zwierzętami domowymi
  sesja kogutem , sejs z kórą, zdjęcia ze zwierzętami domowymi
  sesja z ptakiem, zdjęcia z ptakami, zdjęcia ze zwierzątami
  sesja kogut , sejs z kórą, zdjęcia ze zwierzętami domowymi