Sesja panieńska,kawalerska i przedmałżeńska

Sesja panieńska - sesja kawalerska - sesja narzeczeńska i małżeńska


Duże jest w Pile i okolicach zainteresowanie sesjami panieńskimi i sesjami kawalerskimi, więc taka fotografia zatrzyma ostatnie chwile na wolności gdzie można jeszcze " zaszaleć " :) nawet przed obiektywem. Warto potem wspominać ostatnią wolność z bliskimi. Zdjęcie wesołe, zwariowane jak bawią się młodzi i zaprzyjaźnieni ludzie. Sesja przedmałżeńska czyli tak zwana narzeczeńska oraz małżeńska to ujęcia z reguły małego fotoreportażu są oplatane romantycznymi scenami. Takie zdjęcia szczególnie wykonuję w plenerze w okolicach Piły ale i w studio fotograficznym.
Wspaniała pamiątka kochających się dwojga ludzi. Warto mieć takie fotografie i wspominać ulotne jedyne piękne chwile.

Ilość zdjęć macie Państwo do wyboru, bo zawsze robię sporo ujęć z lekką nutą artystycznej kompozycji, by móc po selekcji wybrać te najciekawsze. Sam proponuję jak ustawić fotografowane osoby ale słucham również zainteresowane osoby, bo ważne jest Wasze zadowolenie. Widzę, że zdjęcia tak się podobają po szczegółowej obróbce, że mimo wykupionego małego pakietu kolejne są domawiane. Cieszę się niezmiernie, bo jeszcze większą radość daje mi obróbka przez monitorami.

Można dzwonić rezerwować terminy Zapraszam 574 505 875Zapraszamy Was również mili Państwo do odwiedzenia i polubienia profilu. Często nowe zdjęcia.
Facebook-u FOTO ROBERT - FOTOGRAF PIŁA
Instagramie FOTOROBERTPIŁA

Przykładowe zdjęcia sesji fotograficznych

Sesja przedmałżeńska w Pile
zdjęcia artystyczne
sesja przedmałżeńska
sesja przedmałżeńska
sesja przedmałżeńska Piła
Sesja pary młodej Piła
Sesja małżeńska Piła
Jesienna sesja zdjęciowa piła