Fotoreportaż imprez Pila – zdjęcia reporterskie

Zdjęcia reporterskie w Pile i okolicach

Zlecenia z wyprzedzeniem czasowym przyjmuję najlepiej telefonicznie 574505875

Zdjęcia reporterskie to moje oczko w głowie od kiedy wszedłem w świat zawodowej fotografii stała się fascynującą pracą. Na tym się wychowałem w latach 86/91 pracując te 5 lat jako fotoreporter dla pilskich i poznańskich gazet choć nie tylko. Dobrze zrobiony kontrowersyjny fotoreportaż czasami podnosił mi adrenalinę. Jednak wówczas był to dobrze płatny materiał dzięki wysokiej sprzedaży gazet. To dawało frajdę z pracy mimo stresu. Była to czasami bardzo niebezpieczna praca bo jako fotoreporter musiałem wejść tam gdzie nie byłem lubiany i nie pożądany. Nerwowa praca i kilka groźnych akcji, by zrobić kontrowersyjny fotoreportaż spowodował, że po kilku latach odpuściłem.
Dzisiejsze reportaże to inny temat, bo uwieczniam wyłącznie sytuacje imprez masowych na zlecenie firm ale i rodzinnych spotkań prywatnych klientów. Wykonuję czasami nawet kilkaset zdjęć i po selekcji wybierane są te najciekawsze akcje. Zdjęcia staram się robić tak by miały już wstępnie nadany klimat. Jako członek NPS NIKON Gmbh pracuje na możliwie najlepszym sprzęcie dając ogromną możliwość uchwycenia kadrów nawet z 1 kilometra. Moje najjaśniejsze obiektywy NIKKOR i SIGMA ART od 12mm do 800mm robią czasami rewelacyjne efekty.

Cena sesji reporterskiej

Reportaż imprez rodzinnych i firmowych 2000zł netto W ramach wybranego pakietu otrzymują Państwo zdjęcia reporterskie imprez rodzinnych lub firmowych. Dojazd do 35km gratis. Wszystkie wykonane zdjęcia w ilości do 50 sztuk wykonane są poddane starannej obróbce graficznej także retuszowi oraz nadanie całości klimatu w najlepszych programach do obróbki zdjęć Photoshop CC 2019, Capture One 12, Exposure X5.


Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny są w dziale - Cennik produktów
DO CENY SESJI NALEŻY DOLICZYĆ PODATEK VAT 23% Wystawiamy paragon lub FV