Fotografia dziecięca rodzinna

Takie fotografie dziecięce i rodzinne z klimatem tylko u mnie. Tego gdzie indziej w Pile i okolicy nie znajdziesz

fotografie przykładowe poniżej

* W Pile fotografia dziecięca
* Sesja dziecięca
>> Urodziny, roczek dziecka <<
* Fotografia rodzinna
* Sesja rodzinna
* Fotografia Świąteczna.
* Fotograf dziecięcy do wynajęcia
* Sesja jesienna oraz zimowa

U nas Pile jest ona artystycznie malowana cyfrowym piórem

Ma ona zadanie przeniesienie się w bajkowy malowniczy świat pastelowych kolorów dzięki czasochłonnej i specyficznej obróbce.


Zrób prezent

Bon podarunkowy, Voucher na prezent

" Każdy może pstrykać zdjęcia, ale fotografia to co innego ”


SUPER CENY i SUPER ZDJĘCIA Wszystkie wykonane zdjęcia są poddane starannej obróbce graficznej także retuszowi High-End wraz z nadaniem klimatu w najlepszych programach do obróbki zdjęć jak Capture One 20, Photoshop 2021, Exposure X5
Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny -

CENNIK usług i pięknych produktów. Zobacz filmy
Porównaj z innymi pstryknięciami
Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu najlepiej telefoniczna 574 505 875. Zapraszam CZAS REALIZACJI OK 2-10 DNI . Na życzenie spisujemy stosowne umowy prawne zgodne z RODO. Zdjęcia są konsultowane z modelami i rodzicami. Klient dostaje już wyselekcjonowane zdjęcia testowe do wyboru na tajny nasz serwer zdjęć. Płatność gotówka lub przelew bankowy. Paragon lub FV do wyboru.
i porównaj z innymi pstryknięciami


W Pile fotografia dziecięca także roczkowa / urodzinowa oraz sesje rodzinne wykonujemy w super wyposażonym studio fotograficznym. Bardzo często w cieplejsze dni korzystamy z klientami z malowniczego pleneru również w Pile i okolicach szczególnie malowniczą wiosną i jesienią. Fotografie często doświetlane są specjalnymi lampami błyskowymi które dają jeszcze ciekawsze efekty. Posiadamy różne gadżety, ubiory oraz stroje oraz pomysły jakie przekładają się na Wasze zadowolenie. Wszystko czyste i zadbane jak nowe. Jednak najlepiej ubierz dziecko swoje w to co najlepiej lubi.
To naprawdę super pamiątka dla Twojego dziecka, a nawet całej rodziny. Zrób prezent daj radość swojemu dziecku w naszej sesji dziecięcej także urodzinowy roczek lub zdjęcia Świąteczne Bożego Narodzenia . Będzie to pamiątka na długie lata.
Fotografia dziecięca daje chyba największą radość . Ich nietuzinkowa uroda jest na zdjęciach bardzo specyficzna i ujmująca. Fotografia dziecięca jaką przykładowo prezentujemy tu na dole strony jest wdzięczną fotografią dającą radość uzyskania ciekawych efektów wizualnych w szczególności dla rodziców oprawione w fotoalbumach lub fotoksiążakach.
Ze względu na zainteresowanie uruchamiamy także sesje rodzinne. Fotografia rodzinna i sesja na roczek dziecka oraz sesje ciążowe i fotografia noworodkowa. To dla Ciebie równie wspaniała pamiątka.
W czasie wywoływania zdjęciom można nadać klimat pastelowych barw co daje często specyficzny bajkowy klimat. Ciekawą opcją jest także wcielanie się w bajkowe postacie. Wówczas moje foto-manipulacje dają niesamowity efekt. Wiadomo, że jak u każdego fotografa nie ma wszystkich zdjęć perfekcyjnych które przyciągną bez wyjątku każde oko. Są gusta i guściki o jakich się nie mówi. Ale mając ogromne doświadczenie staramy się z całego serca by każdy z klientów był zadowolony. Każde zdjęcie można zrobić na miliony sposobów również według Twojej wizji też tej naturalnej bez czasochłonnej ingerencji w obróbkę na Photoshopie 2020
Zapraszam na dziecięcą sesję zdjęciową

W celu umówienia się na sesję prosimy dzwonić, by sprawdzić wolne terminy 574_505_875 lub wysłać WIADOMOŚĆ

Zapraszamy Was również mili Państwo do odwiedzenia i polubienia profilu. Codziennie nowe zdjęcia.
Facebook-u FOTO ROBERT - FOTOGRAF PIŁA
Instagramie FOTOROBERTPIŁA

WYBIERZ PAKIET ZDJĘĆ na jaki masz ochotę. Ilość zdjęć w tym mojej pracy przy obróbce generuje koszt. Zapraszam


Pakiet mini

170 brutto

*
 • SESJA DZIECIĘCA
 • SESJA RODZINNA

 • W ramach wybranego pakietu 150zł wykonane w studio lub plenerze otrzymują Państwo 4 zdjęcia wyselekcjonowane i obrobione graficznie.
  *
 • SESJA STUDYJNA DZIECIĘCA - FOTOMONTAŻ CZYLI WCIELANIE SIĘ W BAJKOWE POSTACIE do wyboru 2 zdjęcia wyselekcjonowane i obrobione ( fotomontaż )

 • *
 • Dokupienie kolejnego obrobionego graficznie zdjęcia plus 36zł, a fotomanipulacja / fotomontaż plus 50zł

 • Pakiet standard

  369 brutto

  *
 • SESJA DZIECIĘCA
 • SESJA RODZINNA

 • W ramach wybranego pakietu 369 zł wykonane w studio lub plenerze otrzymują Państwo 9 zdjęć wyselekcjonowanych i obrobionych graficznie.
  *
 • SESJA STUDYJNA DZIECIĘCA - FOTOMONTAŻ CZYLI WCIELANIE SIĘ W BAJKOWE POSTACIE do wyboru 5 zdjęcia wyselekcjonowane i obrobione ( fotomontaż )

 • *
 • Dokupienie kolejnego obrobionego graficznie zdjęcia plus 36zł, a fotomanipulacja / fotomontaż plus 50zł

 • INFORMACJA ! Zdjęcia wysyłam elektronicznie na nasz serwer gdzie można je pobrać bez straty jakości. Możliwość zamówienia odbitek dowolnej wielkości na 25 różnych gatunkach papieru oraz drukowania pięknych oprawionych fotoalbumów i fotoksiążek. Ceny odbitek dla przykładu 13/18 tylko 1,5 zł. Najtaniej w Pile.
 • Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny są

  CENNIK pozostałych usług i produktów


 • Wystawiamy paragon lub FV Ceny obejmują podatki VAT i dochodowy