Fotografia dziecięca rodzinna

Takie fotografie dziecięce i rodzinne z klimatem tylko u mnie. Tego gdzie indziej w Pile i okolicy nie znajdziesz

"fotografie przykładowe poniżej"

" Każdy może pstrykać zdjęcia, ale fotografia z klimatem to co innego ”


* W Pile fotografia dziecięca

* Sesja dziecięca

* Urodziny, roczek dziecka

* Fotografia rodzinna

* Sesja rodzinna

* Fotografia Świąteczna Bożego Narodzenia

* Fotograf dziecięcy do wynajęcia

* Sesja jesienna oraz zimowa

* Bony podarunkowe - Voucher

W celu umówienia się na sesję proszę dzwonić rezerwować wygodne terminy

* Dzwoń zapraszam - 574 505 875 lub wysłać mi wiadomość


" U nas Pile jest ona artystycznie malowana cyfrowym piórem ”

Ma ona zadanie przeniesienie się w bajkowy malowniczy świat pastelowych kolorów dzięki czasochłonnej i specyficznej obróbce.


Zrób prezent

Bon podarunkowy, Voucher na prezent. Zamów telefonicznie

NISKIE CENY i SUPER ZDJĘCIA, bo klienci powracają Wszystkie wykonane zdjęcia są poddane starannej obróbce graficznej także retuszowi wraz z nadaniem klimatu w najlepszych programach do obróbki zdjęć jak Capture One 21, Photoshop 2021, Exposure X6
Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny - CENNIK usług i pięknych produktów. Zobacz filmy i propozycje Zapraszamy Was mili Państwo do odwiedzenia i polubienie profilu.
Facebook-u FOTO ROBERT - FOTOGRAF PIŁA
Instagramie FOTOROBERTPIŁA

i porównaj z innymi pstryknięciami


Czas wywołania zdjęć z wykonanej sesji to 2-10 dni w zależności od ilości. Zdjęcia są konsultowane z modelami i rodzicami. Klient dostaje już wyselekcjonowane zdjęcia testowe do wyboru na nasz tajny serwer zdjęć. Płatność gotówka lub przelew bankowy. Paragon lub FV do wyboru.
i porównaj z innymi pstryknięciami


W Pile fotografia dziecięca także roczkowa / urodzinowa oraz sesje rodzinne wykonujemy w super wyposażonym studio fotograficznym. Bardzo często w cieplejsze dni korzystamy z klientami z malowniczego pleneru również w Pile i okolicach szczególnie malowniczą wiosną i jesienią. Fotografie często doświetlane są różnymi lampami błyskowymi które dają jeszcze ciekawsze efekty. Posiadamy różne gadżety, ubiory oraz stroje oraz pomysły jakie przekładają się na Wasze zadowolenie. Wszystko czyste i zadbane jak nowe. Jednak najlepiej ubierz dziecko swoje w to co najlepiej lubi.
To naprawdę super pamiątka dla Twojego dziecka, a nawet całej rodziny. Zrób prezent daj radość swojemu dziecku w naszej sesji dziecięcej także urodzinowy roczek lub zdjęcia Świąteczne Bożego Narodzenia . Będzie to pamiątka na długie lata.
Fotografia dziecięca daje chyba największą radość . Ich nietuzinkowa uroda jest na zdjęciach bardzo specyficzna i ujmująca. Fotografia dziecięca jaką przykładowo prezentujemy tu na dole strony jest wdzięczną fotografią dającą radość uzyskania ciekawych efektów wizualnych w szczególności dla rodziców oprawione w fotoalbumach lub fotoksiążakach.
Ze względu na zainteresowanie uruchamiamy także sesje rodzinne. Fotografia rodzinna i sesja na roczek dziecka oraz sesje ciążowe i fotografia noworodkowa. To dla Ciebie równie wspaniała pamiątka.

WYBIERZ JEDEN Z 4 PAKIETÓW ZDJĘĆ na jaki masz ochotę. Ilość zdjęć w tym mojej pracy przy obróbce generuje koszt. Zapraszam


Sesje studyjne trwają od 1-2h, a plenerze w zależności od umiejscowienia Aktualizacja 26.12.2020

Dzwoń zapraszam

574 505 875* Pakiet MINI - sesji dziecięcej / rodzinnej to180zł brutto + odbitki 13/18
W ramach wybranego pakietu 180zł wykonane w studio lub plenerze otrzymują Państwo 4 zdjęcia z klimatem ( nie są to zwykłe pstryki ) wyselekcjonowane i obrobione graficznie
lub
SESJA STUDYJNA DZIECIĘCA - FOTOMONTAŻ CZYLI WCIELANIE SIĘ W BAJKOWE POSTACIE do wyboru 2 zdjęcia z klimatem ( nie są to zwykłe pstryki ) wyselekcjonowane i obrobione ( fotomontaż )


* Pakiet STANDARD - sesji dziecięcej / rodzinnej to 380zł brutto + odbitki 13/18
W ramach wybranego pakietu 380 zł wykonane w studio lub plenerze otrzymują Państwo 9 zdjęć z klimatem ( nie są to zwykłe pstryki ) wyselekcjonowanych i obrobionych graficznie
lub
SESJA STUDYJNA DZIECIĘCA - FOTOMONTAŻ CZYLI WCIELANIE SIĘ W BAJKOWE POSTACIE do wyboru 4 zdjęcia z klimatem ( nie są to zwykłe pstryki ) wyselekcjonowane i obrobione ( fotomontaż )


* Pakiet PREMIUM sesji dziecięcej / rodzinnej to 640zł brutto + odbitki 13/18
W ramach wybranego pakietu 640 zł wykonane w studio lub plenerze otrzymują Państwo 15 zdjęć z klimatem wyselekcjonowanych i obrobionych graficznie
lub
SESJA STUDYJNA DZIECIĘCA - FOTOMONTAŻ CZYLI WCIELANIE SIĘ W BAJKOWE POSTACIE do wyboru 6 zdjęcia wyselekcjonowane i obrobione ( fotomontaż )


* SESJA REPORTERSKA IMPREZ RODZINNYCH to 2200zł brutto
Reportaż imprez rodzinnych i firmowych
W ramach wybranego pakietu otrzymują Państwo zdjęcia reporterskie imprez rodzinnych lub firmowych 2200 zł Wszystkie wykonane zdjęcia w ilości do 50 sztuk które są selekcjonowane i poddane starannej obróbce graficznej także retuszowi oraz nadanie całości klimatu w najlepszych programach do obróbki zdjęć Photoshop 2021, Capture One 21, Exposure X6.

INFORMACJA ! Zdjęcia bez straty jakości wysyłam elektronicznie na nasz serwer gdzie można je pobrać na komputer. Możliwość zamówienia odbitek dowolnej wielkości na 25 różnych gatunkach papieru oraz drukowania pięknych oprawionych fotoalbumów i fotoksiążek a nawet fotoonbrazu na płótnie, płycie MDF oraz piance. Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć ( zdjęć obrobionych ) za sztukę 34zł. Ceny odbitek dla przykładu 13/18 tylko 1,3 zł. Odbitki najtaniej w Pile.
  • Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny są

    CENNIK pozostałych usług i produktów


  • Wystawiamy paragon lub FV Ceny obejmują podatki VAT i dochodowy