Fotografia dziecięca rodzinna

Takie fotografie dziecięce i rodzinne z klimatem tylko u mnie. Tego gdzie indziej w Pile i okolicy nie znajdziesz

fotografie przykładowe poniżej

* W Pile fotografia dziecięca
* Sesja dziecięca
>> Zdjęcia urodziny roczek dziecka <<
* Fotografia rodzinna
* Sesja rodzinna
* Fotografia Świąteczna.

U nas Pile jest ona artystycznie malowana piórem

Ma ona zadanie przeniesienie się w bajkowy malowniczy świat pastelowych kolorów dzięki czasochłonnej i specyficznej obróbce.

dziecięca fotografia w Pile

" Każdy może pstrykać zdjęcia, ale fotografia to co innego ”


SUPER CENY i SUPER ZDJĘCIA Wszystkie wykonane zdjęcia są poddane starannej obróbce graficznej także retuszowi High-End wraz z nadaniem klimatu w najlepszych programach do obróbki zdjęć jak Capture One 20, Photoshop 2020, Exposure X5
Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny -

CENNIK usług i pięknych produktów. Zobacz filmy
i porównaj z innymi pstryknięciami
Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu. CZAS REALIZACJI OK 5-14 DNI . Na życzenie spisujemy stosowne umowy prawne zgodne z RODO. Zdjęcia są konsultowane z modelami i rodzicami. Klient dostaje już wyselekcjonowane zdjęcia testowe do wyboru na tajny nasz serwer zdjęć. Płatność gotówka lub przelew bankowy. Paragon lub FV do wyboru.
dziecięca sesja piladziecięca sesja pila
sesja dziecięca Piła,chodziez,walcz,jastrowiesesja dziecięca Piła,chodziez,walcz,jastrowie,trzcianka

W Pile fotografia dziecięca także roczkowa / urodzinowa oraz sesje rodzinne wykonujemy w super wyposażonym studio fotograficznym. Bardzo często w cieplejsze dni korzystamy z klientami z malowniczego pleneru również w Pile i okolicach szczególnie malowniczą wiosną i jesienią. Fotografie często doświetlane są specjalnymi lampami błyskowymi które dają jeszcze ciekawsze efekty. Posiadamy różne gadżety, ubiory oraz stroje oraz pomysły jakie przekładają się na Wasze zadowolenie. Wszystko czyste i zadbane jak nowe. Jednak najlepiej ubierz dziecko swoje w to co najlepiej lubi.
To naprawdę super pamiątka dla Twojego dziecka, a nawet całej rodziny. Zrób prezent daj radość swojemu dziecku w naszej sesji dziecięcej także urodzinowy roczek lub zdjęcia Świąteczne Bożego Narodzenia . Będzie to pamiątka na długie lata.
Fotografia dziecięca daje chyba największą radość . Ich nietuzinkowa uroda jest na zdjęciach bardzo specyficzna i ujmująca. Fotografia dziecięca jaką przykładowo prezentujemy tu na dole strony jest wdzięczną fotografią dającą radość uzyskania ciekawych efektów wizualnych w szczególności dla rodziców oprawione w fotoalbumach lub fotoksiążakach.
Ze względu na zainteresowanie uruchamiamy także sesje rodzinne. Fotografia rodzinna i sesja na roczek dziecka oraz sesje ciążowe i fotografia noworodkowa. To dla Ciebie równie wspaniała pamiątka.

W czasie wywoływania zdjęciom można nadać klimat pastelowych barw co daje często specyficzny bajkowy klimat. Ciekawą opcją jest także wcielanie się w bajkowe postacie. Wówczas moje foto-manipulacje dają niesamowity efekt. Wiadomo, że jak u każdego fotografa nie ma wszystkich zdjęć perfekcyjnych które przyciągną bez wyjątku każde oko. Są gusta i guściki o jakich się nie mówi. Ale mając ogromne doświadczenie staramy się z całego serca by każdy z klientów był zadowolony. Każde zdjęcie można zrobić na miliony sposobów również według Twojej wizji też tej naturalnej bez czasochłonnej ingerencji w obróbkę na Photoshopie 2020
Zapraszam na dziecięcą sesję zdjęciową

W celu umówienia się na sesję prosimy dzwonić, by sprawdzić wolne terminy 574_505_875 lub wysłać WIADOMOŚĆ

Zapraszamy Was również mili Państwo do odwiedzenia i polubienia profilu. Codziennie nowe zdjęcia.
Facebook-u FOTO ROBERT - FOTOGRAF PIŁA
Instagramie FOTOROBERTPIŁA


WYBIERZ PAKIET ZDJĘĆ to ilość zdjęć i mojej pracy która generuje koszt. ZapraszamPakiet mini

150 brutto

*
 • SESJA DZIECIĘCA

 • SESJA RODZINNA
 • W ramach wybranego pakietu 150zł wykonane w studio lub plenerze otrzymują Państwo 4 zdjęcia wyselekcjonowane i obrobione graficznie.
  *
 • SESJA STUDYJNA DZIECIĘCA - FOTOMONTAŻ CZYLI WCIELANIE SIĘ W BAJKOWE POSTACIE do wyboru 2 zdjęcia wyselekcjonowane i obrobione ( fotomontaż )

 • *
 • Dokupienie kolejnego obrobionego graficznie zdjęcia plus 36zł, a fotomanipulacja / fotomontaż plus 50zł

 • *
 • Zdjęcia wysyłamy elektronicznie bez straty jakości. Możliwość zamówienia odbitek dowolnej wielkości na 25 różnych gatunkach papieru oraz drukowania pięknych oprawionych fotoalbumów i fotoksiążek.
 • Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny są

  CENNIK pozostałych usług i produktów


 • Wystawiamy paragon lub FV Ceny obejmują podatki VAT i dochodowy

 • Pakiet standard

  369 brutto

  *
 • SESJA DZIECIĘCA

 • SESJA RODZINNA
 • W ramach wybranego pakietu 369 zł wykonane w studio lub plenerze otrzymują Państwo 9 zdjęć wyselekcjonowanych i obrobionych graficznie.
  *
 • SESJA STUDYJNA DZIECIĘCA - FOTOMONTAŻ CZYLI WCIELANIE SIĘ W BAJKOWE POSTACIE do wyboru 5 zdjęcia wyselekcjonowane i obrobione ( fotomontaż )

 • *
 • Dokupienie kolejnego obrobionego graficznie zdjęcia plus 36zł, a fotomanipulacja / fotomontaż plus 50zł

 • *
 • Zdjęcia wysyłamy elektronicznie bez straty jakości. Możliwość zamówienia odbitek dowolnej wielkości na 25 różnych gatunkach papieru oraz drukowania pięknych oprawionych fotoalbumów i fotoksiążek.
 • Oferta w tej cenie sesji zdjęciowej jest bez albumu - wzory i ceny są

  CENNIK pozostałych usług i produktów


 • Wystawiamy paragon lub FV Ceny obejmują podatki VAT i dochodowy